O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zwalczenia nudy. Od samego startu skupiam się na tym, by zapewniać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą sposobność czerpać korzyści. Piszę, ponieważ lubię, ale i z tej przyczyny, że pragnę rozwijać osobisty warsztat – w związku z tym jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, tudzież nawet krytykę rzecz jasna zdrową).
Czytaj i wymieniaj się poglądami
Zapraszam każdego, kto ma ochotę spędzić kilka przyjemnych minut, czytając na niezwykle różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy mamy odmienny punkt widzenia oraz różne upodobania, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad opublikowaniem kilku słów od siebie, także jeśli okażą się one krytykujące – dzięki takim komentarzom jestem w stanie się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na start parę tekstów – jeśli się spodobają, zachęcam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on całkiem rozbudowany, dlatego też wierzę, że każdy będzie mógł odnaleźć tu coś dla siebie!